Результати ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012/2013 н.р. - 26 Грудня 2012 - Сайт Котелевської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів
Котелевська ЗОШ №4 - офіційний сайт

Шкільне об'єднання "БРИГАНТИНА"           

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук на сайті
П`ятниця, 09.12.2016, 19:25
Контакти
Телефон:
(05350)2-12-09

E-mail:
kotschool4@meta.ua
Вхід

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Головна » 2012 » Грудень » 26 » Результати ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012/2013 н.р.
16:11
Результати ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012/2013 н.р.
Математика
І місце - Деркач Роман 8-А кл. (вч. Любарська О.П.)
ІІ місце - Ярошенко Олександра 9-Б кл. (вч. Панова А.Ю.)
ІІІ місце - Крамаренко Андрій 8-А (вч. Любарська О.П.)

Біологія
ІІІ місце- Запорожченко Владислав 10-Б кл. (вч. Яковенко О.П.)
ІІІ місце - Яцюк Владислав 11-Б кл.(вч. Яковенко О.П.)

Трудове навчання(дівчата)
ІІ місце - Ярошенко Олександра 9-Бкл. (вч. Кочкіна Т.В.)
ІІ місце - Головань Юлія 10-Б кл. (вч. Кочкіна Т.В.)
ІІ місце - Гризодуб Віта 11-Б кл. (вч. Кочкіна Т.В.)

Трудове навчання(хлопці)
І місце - Шляпкін Максим 8-А кл. (вч. Карпенко М.І.)
ІІ місце - Крамаренко Андрій 8-А кл. (вч. Карпенко М.І.)
ІІІ місце - Гнилосир Антон 9-А кл. (вч. Карпенко М.І.)
І місце - Гультай Іван 10-А кл. (вч. Карпенко М.І.)
ІІ місце - Сідько Сергій 10-А кл. (вч. Карпенко М.І.)
І місце - Гирченко Володимир 11-Б кл. (вч. Карпенко М.І.)

Екологія
I місце - Назарко Віта 10-Б кл. (вч. Яковенко О.П.)
III місце - Бойко Ольга 11-А кл. (вч. Лялько О.М.)

Астрономія
I місце - Бартян Антон 10-А кл. (вч. Кузменко С.Д.)

Фізика
II місце - Запорожченко Владислав 10 кл. (вч. Кузменко С.Д.)

Англійська мова
III місце - Смолій Анна 11-Б кл. (вч. Гризодуб О.В.)
I місце - Запорожченко Владислав 10-Б кл. (вч. Чайка Л.І.)
II місце - Ковпак Віталій 8-А кл. (вч. Чайка Л.І.)

Російська мова
I місце - Смолій Анна 11-Б кл.(вч. Зінченко Т.О.)
II місце - Полив'яна 11-Б кл. (вч. Зінченко Т.О.)

Історія
I місце - Ковпак Віталій 8-А кл. (вч. Колос В.І.)
II місце - Деркач Роман 8-А кл. (вч. Колос В.І.)

УКраїнська мова
I місце - Прядко Альона 9-Б кл. (вч. Прядка В.А.)
II місце - Ковпак Віталій 8-А кл. (вч. Прядка В.А.)
III місце - Щербак Юля 7-Б кл. (вч. Доценко Н.П.)

Географія
I місце - Харченко Володимир 10-Б кл. (вч. Правдюк О.М.)
II місце - Ковпак Віталій 8-А кл. (вч. Правдюк О.М.)
II місце - Деркач Роман 8-А кл. (вч. Правдюк О.М.)

Ф/к
II місце - Корж Павло 11-А кл. (вч. Бондаренко І.О.)
II місце - Білоніг Марина 11-Б кл. (вч. Бондаренко І.О.)

Мовно-літературний конкурс Шевченка
I місце - Чухрай Діана 6-Б кл. (вч. Назарко Н.М.)
I місце - Прядко Альона 9-Б кл. (вч. Прядка В.А.)
III місце - Головань Юля 10-Б кл. (вч. Ільницька Т.В.)

Мовно-літературний конкурс Яцика
III місце - Запорожченко Аня 3-А кл. (вч. Коросташова О.М.)
I місце - Михайлов Артем 4-Б кл. (вч. Старокожко Н.І.)
II місце - Бибко Андрій 4-Б кл. (вч. Старокожко Н.І.)
III місце - Верблюд Анастасія 5-Б кл. (вч. Перебийніс В.І.)
II місце - Биченко Єгор 5-А кл. (вч. Назарко Н.М.)
I місце - Прядко Альона 9-Б кл. (вч. Прядка В.А.)
II місце - Смолій Анна 10-А кл. (вч. Прядка В.А.)
III місце - Гультай Іван 10-А кл. (вч. Прядка В.А.)

Психологія
III місце - Ярмак Анна 11-А кл. (вч. Салівон С.П.)

Хімія
І місце - Деркач Роман 8-А кл. (вч. Довгуша Г.В.)

Інформційні технології
І місце - Деркач Роман 8-А кл. (вч. Кучеренко Ю.М.)
І місце - Сергій Охріменко 11-Б кл. (вч. Довгуша Г.В.)

Інформатика
І місце - Деркач Роман 8-А кл. (вч. Кучеренко Ю.М.)
І місце - Сергій Охріменко 11-Б кл. (вч. Довгуша Г.В.)

Економіка
ІІІ місце - Абраменія Євгенія 11-Б кл. (вч. Правдюк О.М.)
ІІІ місце - Білоніг Марина 11-Б кл. (вч. Правдюк О.М.)
Переглядів: 307 | Додав: Ulunka2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Тут спілкуються українською

 1-й всеукраїнський конкурс на найкращий авторський освітній інтернет-сайт

Котелевська ЗОШ№4 © 2016