Котелевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  Шкільне об’єднання "БРИГАНТИНА"
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук на сайті
Понеділок, 23.04.2018, 15:20
Контакти
Телефон:
(05350)2-12-09

E-mail:
kotschool4@meta.ua
Вхід

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Головна » 2011 » Березень » 22 » Обласний семінар-практикум вчителів хімії
13:38
Обласний семінар-практикум вчителів хімії
   21 березня 2011 року  відбувся обласний семінар-практикум «Професійна компетентність учителя хімії сучасного загальноосвітнього навчального закладу». Учасниками семінару-практикуму були методисти рай(міськ) методкабінетів, керівники методичних об’єднань учителів хімії, викладачі кафедри хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Мета семінару-практикуму: обговорення проблеми підвищення професійної компетентності вчителя хімії в умовах оновлення змісту освіти і визначення шляхів її подолання. Перед учасниками обласного семінару виступив Махов О.А., начальник відділу освіти Котелевської РДА, який розповів про досвід та перспективи освітньої галузі Котелевського району. Сахно Н.В., завідуюча Котелевського РМК та Самойленко О.І., методист Котелевського РМК розповіли про роботу Котелевського методичного кабінету з проблеми підвищення компетентності вчителів району та основні напрямки діяльності методичного об’єднання вчителів хімії в умовах реформування оновленого змісту хімічної освіти. Потім директор школи Колос В.І. презентувала навчально-виховну діяльність  школи. Про шляхи вдосконалення педагогічної майстерності вчителя (з досвіду роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського виступила Будіна Олена Олександрівна, методист ПОІППО імені М.В. Остроградського.
      Перед учасниками семінару-практикуму також виступили вчителі-лауреати у номінації «ХІМІЯ» ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010». Довгуша Галина Василівна, учитель хімії Котелевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, яка стала переможцем обласного конкурсу «Учитель року – 2010» та призером Всеукраїнського в своєму виступі поділилася досвідом з присутніми з проблеми «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб активізації пізнавального інтересу та розвитку творчих здібностей учнів у процесі вивчення хімії». Цікавими були виступи Кропивної А.В., Вакуленко С.А., Мізіної Н.О., Пузиря М.М.

Довгаша Г.В.


З досвіду роботи Довгуші Галини Василівни з проблеми «Інформацйно-комунікаційні технології як засіб активізації пізнавального інтересу та розвитку творчих здібностей учнів у процесі вивчення хімії» … На жаль, матеріальна база кабінету не завжди дозволяє провести цікаві, ефектні досліди. І тут мені допомагають ППЗ «Віртуальна хімічна лабораторія 8-11 класи», «Хімія, 8 клас». Проводячи практичну роботу в 7 класі «Дослідження фізичних і хімічних явищ» я 7-10 хвилин відвожу на «віртуальну практичну роботу». Учні переглядають Демонстрацію 4. Явища фізичні і хімічні із «Віртуальної хімічної лабораторії» і заповнюють таблицю, де для кожного досліду вказують реагенти і ознаки хімічної реакції. Досліди цієї демонстрації ефектні, викликають захоплення учнів. При вивченні у 8 класі «Поняття про лужні метали, інертні елементи, галогени» ППЗ «Хімія, 9 клас» дає можливість порівняти взаємодію з водою металів літію, натрію і калію. Учні з легкістю роблять висновок, що серед цих металів калій – найактивніший. Також після демонстрації добре засвоюють знання про фізичні властивості галогенів. Саме ППЗ «Хімія, 9 клас» мені найбільше подобається. Зручний інтерфейс, наявність різних режимів, добре ілюстрований, містить демонстраційні тести, які учні можуть виконувати як самостійно, так і фронтально. Режим конструктора цього засобу дозволяє створювати власні тести для поточного та тематичного контролю знань.


Переглядів: 777 | Додав: Luda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Тут спілкуються українською

 1-й всеукраїнський конкурс на найкращий авторський освітній інтернет-сайт

Котелевська ЗОШ№4 © 2018