Котелевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

  Шкільне об’єднання "БРИГАНТИНА"
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук на сайті
Неділя, 24.06.2018, 13:04
Контакти
Телефон:
(05350)2-12-09

E-mail:
kotschool4@meta.ua
Вхід

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Родинне виховання

Кредо педагогічного колективу: " Школа і родина - сім`я єдина".

    Сьогодні наша країна, а разом з нею і система освіти, переживає не найлегший із етапів розвитку. У житті суспільства відбуваються докорінні зміни, які, безперечно, істотно впливають і на освіту. Ломка стереотипів поведінки, перегляд системи морально-етичних цінностей в умовах переходу до ринкової економіки – усе це фактори, які неодноразово змушують кожного з нас замислюватися над проблемами ефективного навчання та виховання молоді.


    Життєвою дорогою дитину ведуть два розуми, два досвіди: сім»я та навчальний заклад. Відповідно до Закону України « Про освіту» одним із головних завдань, що стоїть перед школою є взаємодія з сім»єю. І саме тому перед педагогічним колективом постало питання удосконалення підходів до роботи з родинами та розвиток партнерських стосунків між школою та сім»єю. Родинне виховання – це основний напрямок всієї виховної роботи школи, творчої майстерні класних керівників «Берегиня».


    Колективний творчий пошук педагогічного та батьківського колективів направлений на:    Педагогічний колектив дбає про створення середовища педагогічного партнерства, де яскраво демонструється, що тільки в тісному співробітництві педагогів, батьків та дітей можна досягти успіхів у вихованні та розвитку дітей.


  Добра школа та, яка нагадує більше родину, ніж школу. Мудрість шкільної і батьківської педагогіки в тому, щоб спільними зусиллями займатися вихованням підростаючого покоління. Любов, щирість почуттів, відвертість, правда, повага до старших – завжди є головними у сімейному вихованні. Саме їх і пропагуємо в школі.Дитина із самого народження потрапляє у світ, наповнений розмаїттям. Щоб пристосуватися до цього незбагненного життя, вона потребує допомоги дорослих. Тому наш навчальний заклад створює необхідні умови для повноцінного її розвитку, намагається бути в тісному співробітництві з батьками. Наше завдання зміцнювати зв’язок « батьки – діти – педагоги», спонукати дорослих до більш дбайливого і уважного ставлення, духовного розвитку кожного вихованця, взаємодовіри, відвертого спілкування.


  Усе найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. Мамина ласка, бабусина доброта, дідусева мудрість, тепло хатнього затишку у колі рідних на все життя залишають глибокий слід у душі та серці кожної дитини. Переконані, що сім’я – ключ до щастя. Тому шукаємо собі допомоги в батьківській підтримці. Українська сім’я є першою школою національного виховання, світлицею моральних чеснот, формування пошани до рідної мови, народних звичаїв. Педагоги навчального закладу звертають увагу на те, щоб діти знали родовідне дерево, пам’ятали своє генетичне коріння, дбайливо зберігали реліквії. Із цією метою проводяться виховні заходи «Твій родовід», «Сімейні реліквії», «Історія мого роду». Зі знанням свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Наші вихованці разом зі своїми батьками проводять пошукову роботу, записують від своїх прабабусь, прадідусів, бабусь та дідусів історію сім»ї, відшукують те коріння, з якого вони виросли. Діти із задоволенням виготовляють свої родовідні дерева, записують розповіді про хроніку свого родоводу. Із давніх – давен людям відомо : «дерево життя» - це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший - символ минулого часу, другий – сучасного, а третій – майбутнього.   Робота з родиною була і лишається актуальною проблемою у діяльності кожного навчального закладу. Налагодження контакту з батьками потребує проведення певної роботи, яку ми поділяємо на:

  • надання інформації батькам про їх дитину, про школу;
  • батьківський всеобуч з питань виховання дитини в сім’ї, врахування пропозицій батьків;
  • знайомство вчителів з проблемами сімейного виховання;
  • співробітництво батьків та педагогів.

Пошук

Тут спілкуються українською

 1-й всеукраїнський конкурс на найкращий авторський освітній інтернет-сайт

Котелевська ЗОШ№4 © 2018