Котелевська ЗОШ №4 - офіційний сайт

Шкільне об'єднання "БРИГАНТИНА"           

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук на сайті
Вівторок, 21.11.2017, 06:22
Контакти
Телефон:
(05350)2-12-09

E-mail:
kotschool4@meta.ua
Вхід

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Історія школи

   Історія школи простежується ще з ХХ століття.  На території нинішнього подвір'я школи була Вознесенська церква,одна з найкращих у Полтавській губернії. При церкві існувала церковно-приходська школа, або її ще називали гімназією, де навчалися діти з багатих сімей. Будинок гімназії, якому вже більше двохсот п'ятдесяти років, зберігся і донині. Він зараз облаштований під Вознесенську церкву. У 20-30-х роках у цьому приміщенні розміщувалася початкова школа. Її директором був Лаврушко Панас Корнійович.
   У зв'язку з політикою Радянської держави, спрямованою на боротьбу з релігією, у 30-х роках було знищено приміщення церкви. З початку війни і до визволення території Котелевського району від німецько-фашистських загарбників школа не працювала. У роки війни одне з приміщень школи було зруйноване. Після звільнення Котельви навчання у школі відновлюється. Формуються переповнені класи, в які входять діти різного віку. Першим післявоєнним директором школи був Ярошенко Іван Панасович. Після нього на цій посаді працювали Фесак Іван Антонович, Кобзаренко Микола Леонтійович.
   У 1950 році школа стала семирічною. У 1952 році  директором став Рахманов Сергій Іванович.  З переходом Сергія Івановича Рахманова на посаду завідуючого районним відділом освіти, педагогічний колектив  школи очолює Радченко Іван Андрійович. У цей час, у 1961-1962-х роках, збудовано нове приміщення школи. Вона стає восьмирічною, проводиться перший випуск школи-восьмирічки. З 1968 року протягом 14 років на посаді директора школи працює Ільмінський Василь Андріянович. У 1981 році Василь Андріянович виходить на заслужений відпочинок, директором школи стає Сидоренко Неля Василівна. З 1986 року педагогічний колектив очолює Дубяга Валентин Гаврилович, історик та географ за фахом. Школа стає неповною середньою. Наповнюваність класів збільшується, у зв'язку з цим школа працює в дві зміни і переходить на 5-ти денний робочий тиждень. Гостро стоїть питання будівництва нової школи. Саме Валентин Гаврилович зайнявся підготовкою необхідної проектної документації. Зноситься стара будівля школи і розпочинається будівництво нової.
  У 1994 році директором школи стає Безпалько Валентина Василівна, яка продовжує розпочате будівництво нової школи. За два роки перебування її на цій посаді нове двоповерхове приміщення школи вводиться в дію. Діти отримують спортивний зал, актовий зал, комп'ютерний клас, бібліотеку з читальним залом, їдальню, майстерню, 14 класних кімнат з новими меблями, два кольорових телевізори. У вересні 1994 року вперше комплектується 10-й клас. З 1996 року  школу очолює Довгуша Володимир Володимирович, а у 2010 році директором  стає  Колос Валентина Іванівна.

Пошук

Тут спілкуються українською

 1-й всеукраїнський конкурс на найкращий авторський освітній інтернет-сайт

Котелевська ЗОШ№4 © 2017